Avrupa Sipariş

İdeal Krem Avrupa Satış ve Sipariş Sitesi

1 Kutu İdeal Krem 25 Euro

2 Kutu İdeal Krem 50 Euro

3 Kutu İdeal Krem 75 Euro

4 Kutu İdeal Krem 100 Euro

5 Kutu İdeal Krem 125 Euro + 1 Kutu Hediye

10 Kutu İdeal Krem 250 Euro +2 Kutu Hediye

Ödeme Bilgileri;

– Western Union İle İsme Havale
– Euro Hesabına Havale
Not; Ödeme Yapabilmek İçin Satış Danışmanımızı aramanız gerekmektedir.

Msn İle İletişim;
Msn Adresini Kaydedin İndirimden Yararlanın
yurtdisisiparisi@hotmail.com

Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Sipariş vermek için öncelik olarak sipariş destek hatlarımızdan müşteri temsilcimizi ulaşabilir ve müşteri temsilcimiz ile siparişinizi beraber oluşturabilirsiniz veya sitemizde bulunan sipariş sayfasından sipariş formuna ulaşarak sipariş ver butonuna tıkladıktan sonra sipariş formuna ulaşırsınız oradan sipariş formunda gerekli olan bilgileri doldurarak siparişinizi verebilirsiniz. Vereceğiniz siparişler ortalama olarak 4-9 gün aralığı ile elinizi teslim edilir. Telefon ile sipariş vermek istiyorsanız Sipariş Hattı;

Nasıl Ödeme Yapabilirim ?

Ödeme seçeneklerimizi ise şu şekildedir;

1- Western Union İle İsme Havale ;

Yurtdışı siparişlerde kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur.

Vermiş olduğunuz siparişin size bildireceğimiz isme ürünün size daha çabuk ulaşabilmesi için yurtdışında western union ibaresi bulunan bankalardan yada yurtdışı ptt’lerinden belirtilen sipariş miktarı kadar ödemeyi yaptıktan sonra bankanın size vermiş olduğu mtcn şifresini satış temsilcimize bildirdiğinizde bankada hesap kontrol edildiğinde ürün aynı gün kargoya verilecektir.

2- Döviz Hesabına Ödeme;

Eğer döviz hesabına para yollamak istiyorsanız. Vereceğimiz döviz hesap numarasına siparişinizin tutarı kadar ödemeyi yolladığınızda müşteri temsilcimizi bildirildikten sonra banka hesabı kontrol edildiğinde ürün aynı gün kargoya verilecektir.

3- Kredi Kartı İle Ödeme;

Kredi Kartı ile ödeme yapmak istediğinizde sitemizden kredi kartı ile ödeme sipariş formuna ulaşarak oradan gerekli bilgileri doldurarak bankaya ödeme yapılır. Yurtdışı kredi kartlarında %25 Komisyon tutarı bulunmaktadır. Türk Kredi kartlarına komisyonsuz ödeme yapabilirsiniz.