İdeal Sivile Kremi

Tarih 15 Kasım 2011

İdeal Akne ve Sivilce Kremi

İdeal Akne, Çil, Sivilce Ve Lekeler İçin Krem Etkileri:

*İdeal Akne, Çil, Sivilce Ve Lekeler İçin Krem yüz cildini temizleme, yumuşatma ve kusursuz hale getirme etkisi özellikle ciltteki akne, sivilce ve benekler üzerinde etkilidir.
*İdeal Akne, Çil, Sivilce Ve Lekeler İçin Krem cildi daha yumuşak, parlak ve canlı hale getirir.
*İdeal Akne, Çil, Sivilce Ve Lekeler İçin Krem çillerin giderilmesine yardımcı olur.
*İdeal Akne, Çil, Sivilce Ve Lekeler İçin Krem yüzde oluşan benek şeklindeki lekeleri yok eder.

*Çil: Çiller doğal olarak bazı kişilerde vardır. Güneş ve rüzgârın etkisiyle artış gösterebilir.
*Benek: Benekler yüzde değişken hava ve güneşin olumsuz etkisiyle ortaya çıkan çillere benzeyen lekelerdir. Bayanlarda gebelik ve doğum sebebiyle ortaya çıkabilir.
*Akne: Düzenli kullanımda İdeal Akne, Çil, Sivilce Ve Lekeler İçin Krem ile akneler ve sivilcelerden kurtulabilirsiniz.

İdeal Akne, Çil, Sivilce Ve Lekeler İçin Kremin Uygulanışı:

Akşamları uyumadan yaklaşık bir saat önce yüzünüzü iyice temizleyip İdeal Akne, Çil, Sivilce Ve Lekeler İçin Kreminden az bir miktar alınıp yüze sürülür ve yavaş yavaş parmak uclarıyla cilde yedirilir.
Bu işlem istenilen sonuç alınıncaya kadar ilk haftada; her iki günde bir, sonraki haftalarda kremi her gün kullanmalıdır.
Sabah çıkarken güneşin olumsuz etkilerinden korunmak için cilt, temizlenmelidir.
Cildi çok hassas olanlar, kremi düzenli bir şekilde kullanmadan önce, akşam az bir miktar kremi kolun üzerine bir parça sürerek denemelidir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk kullanmada bazı kişilerde akne artışı olabilir. Bu durumda yukarıdaki talimatlara göre kremi kullanmaya devam etmesi önerilir. Daha sonra aknelerde yavaş yavaş bir azalma görülmeye başlanır. Aknelerden tamamen kurtuluncaya kadar devam etmek gerekir. Aknelerden tamamen kurtulduktan sonra da bir daha olmaması için haftada bir defa kullanmaya devam etmesi önerilir.Yorumlar (2)

 

  1. arzu dedi ki:

    kreminizi 2 kez kullandım birer gün arayla ancak ncildim inanılmaz kurudu ve pulpul oldu.güneş lekelerim için almıştım.sizce ne yapmalıyım?devam etmelimiyım.normal mi bu durum?

    • admin dedi ki:

      Merhabalar arzu hanım. Yorumunuz için teşekkür ederiz. Ciltler arasında fark olmasından dolayı, her insan da farklı tepkilere neden olabilir. Düzenli olarak devam etmeniz halinde hem güneş lekelerinizden hem de var olan etkilerden kolayca kurtulabilirsiniz. Saygılarımızla iyi günler dileriz.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
prostat seti uzamax kinoa tozu